Lokata Bezkompromisowa – BGŻ Optima

Kluczowe warunki Lokaty Bezkompromisowej:

Oprocentowanie2,7%
Czas trwania3 miesiące
Możliwa kwota1.000 – 100.000 PLN
Inne
  • Brak utraty naliczonych odsetek w razie zerwania lokaty;
  • Trzeba założyć konto oszczędnościowe (rachunek Smart);
  • Tylko dla nowych klientów;

aktualizacja: listopad 2017

Lokata Bezkompromisowa to bardzo dobra lokata dla osób szukających rozsądnych środków na ulokowanie większych kwot pieniędzy. Oferta umożliwia założenie lokaty na kwotę do 100.000 PLN, podczas gdy większość atrakcyjnych ofert to lokaty do 10.000 PLN.

Lokatę można założyć tylko podczas składania wniosku o otwarcie Rachunku Smart – podstawowego konta oszczędnościowego w BGŻ Optima i jest ona przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zgodnie z definicją banku, nowy klient to taki, który nie miał konta w BGŻ Optima w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku.

Szczególną zaletą Lokaty Bezkompromisowej jest brak utraty odsetek naliczonych w razie zerwania lokaty przed końce. W razie nagłej potrzeby, lokatę można rozwiązać i nie spowoduje to straty naliczonych odsetek.

Największym minusem Lokaty Bezkompromisowej jest jej jednorazowy charakter. Jako lokata promocyjna może być założona tylko raz. Co więcej nie można jednocześnie założyć Lokaty Bezkarnej (która ma zazwyczaj lepsze oprocentowanie, natomiast pozwala na zainwestowanie mniejszej kwoty). Nie jest także dostępna przy zakładaniu konta Junior ani konta Wspólnego. Alternatywnym rozwiązaniem do Lokaty Bezkompromisowej może być Lokata Bezkarna. Można ją założyć na mniejszą kwotę, ale za to z wyższym oprocentowaniem.

Zobacz także: https://ciechocinek.biz/pl/696_materialy_partnera/1713_najlepsze_lokaty_bankowe.html#

Jak założyć Lokatę Bezkompromisową?

Lokatę Bezkompromisową można założyć w 100% online – metodą przelewu weryfikującego (wymaga to posiadania innego konta w banku).

W celu założenia lokaty (i konta oszczędnościowego) konieczne będzie:

  • telefon komórkowy;
  • skan dowodu osobistego;
  • numer rachunku bankowego, z którego wykonasz przelew inicjujący
  • dane adresowe (dane muszą się zgadzać z danymi z przelewu inicjującego)

Możesz założyć lokatę za pomocą tego linku, który przekieruje Cię na stronę banku:

>>> Załóż lokatę <<<

Istotne linki:

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

O BGŻ Optima:

BGŻ Optima to marka BGŻ BNP Paribas dedykowana do klientów poszukujących dobrych sposobów na ulokowanie swoich oszczędności. Produkty oferowane przez BGŻ Optima to wyłącznie lokaty i konta oszczędnościowe oraz w charakterze pośrednika także ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne. Generalnie, jeśli chcesz bezpiecznie inwestować, warto korzystać z tej marki. Więcej o BGŻ Optima.

Sam BGŻ BNP Paribas to bank należący do jednej z największych grup bankowych na świecie – BNP Paribas. Grupa ta jest obecna w 75 krajach, a siedzibę ma w Paryżu. W Polsce jej obecność zaczęła się kilka lat temu, natomiast odpowiedniego rozmachu nabrała po przejęciu Banku BGŻ w 2014 roku. Wcześniej, bo w 2008 roku, swoją obecność w Polsce Grupa zaczęła od przejęcia i połączenia Fortis Banku i banku Dominet.

Korzystaliśmy z tej strony: http://www.wktorymbanku.pl/lokata-bezkompromisowa-bgz-optima/

1 myśl na “Lokata Bezkompromisowa – BGŻ Optima”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *